سوالات متداول

چرا باید از فروشگاه گل مصنوعی بامی گل شما سفارش دهم؟

فروشگاه گل مصنوعی بامی گل ، منبع برتر ایران از گل های مصنوعی، ابریشم و فوم که دارای یک طیف گسترده ای از انواع گل مصنوعی می باشد. با اضافه کردن کاتالوگ محصولات و بروزرسانی مستمر آن ،هدف ما ارائه جدیدترین ، محبوترین و منحصر به فرد ترین محصولات موجود با بهترین قیمت به شما می باشد.پیشنهاد ما تنها یک انتخاب عالی از محصولات نیست بلکه یک سرویس حرفه ای ،دوستانه و قابل اعتماد می باشد .

 

چه کسی می تواند از فروشگاه گل مصنوعی بامی گل خرید نماید؟

ما به هر کسی و هر زمانی به فروشگاه بامی گل آمده است خوش آمد می گوییم . فروشگاه بامی گل بر روی تمام مشتریان چه فرد و یا فروشگاه ، گلفروش ،برنامه ریز عروسی ، مدرسه ، هتل ، عکاس ، هنرمند یا هر شخص دیگر باز است . 

 

گل ها از چه چیزی ساخته شده اند؟

واژه گل ابریشم یک عبارت رایج مورد استفاده برای توصیف گل مصنوعی ساخته شده از پارچه است.اکثر گل های ما از پارچه های پلی استر مصنوعی ساخته شده و ساقه یا شاخه ها از پلاستیک ساخته شده است. از مزایای استفاده آن قایلیت شستشو (با یک پارچه مرطوب و با مقدرای کم) می باشد. همچنین گل های مصنوعی ما ساخته شده از فوم با کیفیت بالا که آنها را مقاوم و بسیار قوی و مناسب برای دسته گل عروس می سازد.

 

ارسال برای روز کاری بعد چگونه است؟

لطفا آگاه باشید سفارش ها قبل از 12 ظهر روز کاری بعد باید بدست واجدین شرایط این نوع ارسال رسیده باشد.

 

چه مدت طول خواهد کشید که سفارشم را دریافت کنم؟

همیشه هدف ما ارسال تمام سفارشات در عرض 1 روز کاری می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر از زمان تحویل ما لطفا به بخش تحویل مراجعه نمایید.

 

بابت هزینه ارسال چه مقدار حسابمان باید شارژ بشود؟

تحویل استاندارد: سفارش شما در 2 تا 4 روز کاری(به استثنای تعطیلات رسمی و آخر هفته )تنها با مبلغ 7.000 تومان تحویل داده خواهد شد

تحویل در روز بعدی : سفارش خود را در محل مشخص شده قبل از ساعت 12 ظهر روز کاری بعد از زمان سفارش تنها با پرداخت 20.000 تومان در یافت کنید.

 

چگونه می توانم سفارش آنلاین بدهم؟

نگران نباشید ،محصول خود را انتخاب نمایید و به سبد خرید اضافه کنید ، از طریق خرید مستقیم و یا پرداخت و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایید. پس از تکمیل این فرایند یک ایمیل تایید سفارش دریافت خواهید کرد. این ایمیل حاوی یک طرح کلی از جزیات سفارش و تایید آن و جزئیات پرداخت و نحوه ارسال می باشد . همچنین حاوی شماره سفارش منحصر به فرد برای شما می باشد که باید در تمام مکاتبات ذکر بشود .

 

نواع روش های پرداخت چگونه می باشد؟

ما پرداخت از طریق کلیه کارت های شتاب را می پذیریم. کلیه پرداخت ها شامل 10 % مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

 

چگونه از خرید امن و مطمئن از فروشگاه بامی گل اطمینان پیدا کنم؟

فروشگاه گل مصنوعی بامی گل یک وب سایت 100% امن می باشد.هر بار که شما از یک قسمت سایت که نیاز به وارد کردن اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری و یا حساب کاربری و ... بازدید نماییدیک آیکون شبیه یک قفل در بالای پنجره مرورگر ظاهر می باشد. این نشان دهنده ایمن بودن سایت می باشد.

 

چگونه از دریافت سفارش خود اطلاع پیدا می کنم؟

پس از آنکه سفارش شما ثبت گردید ، در مدت کوتاهی یک ایمیل تایید سفارش برای شما ارسال می شود.این ایمیل حاوی یک طرح کلی از جزیات سفارش و تایید آن و جزئیات پرداخت و نحوه ارسال می باشد.

 

آیا یک شماره پیگیری دریافت خواهم کرد؟

اگر شما نیاز به دریافت مجدد شماره پیگیری دارید لطفا به آدرس Info@bamigol.com ایمیل بزنید .

 

ساعت کار فروشگاه گل مصنوعی بامی گل چه زمانی می باشد؟

همه روزه و در کلیه ساعات شبانه روز

 

چگونه می توانم با شما در ارتباط باشم؟

تلفن:88106019 021

ایمیل: Info@bamigol.com